Restart: Beginners (pro začátečníky)

Složení: Viz. láhve (prohlédněte v galerii)

Chcete vyzkoušet šťávový restart, ale máte strach? Lisované juice v tomto programu jsou sestavené speciálně pro všechny, kteří začínají své dobrodružství s očistou těla. Nemusíte se bát, že to nezvládnete. Můžete si vychutnat sladká jablka, tropický grep nebo mrkev.

Výhodou sladších lisovaných juice oproti silnějším zeleninovým je, že Vám pomůžou zvyknout si na šťávový restart. Dokonalý začátek k zdravějšímu životnímu stylu.

cca (935 kCal / den)

1 den = 5 juice o objemu 500ml. Celkem 2500ml


Vyberte počet dní

100% RAW - Bez paskalizace, pasterizace a přidaných cukrů.

Na 500ml juice se spotřebuje přes 1,25kg čerstvého ovoce nebo zeleniny. Každý juice je 500ml.

Šťávy po Brně doručujeme ČERSTVÉ ve vámi zvoleném datu.
Šťávy po zbytku ČR doručujeme MRAŽENÉ a odesíláme do 3 pracovních dnů.
Před objednáním si prosím přečtěte informace o doručení a skladování.

Obsah setu

Beginners - Snídaně

pomeranč, jablko

Beginners - Dopolední svačina

mrkev, jablko, citron

Beginners - Oběd

grep, pomeranč, jablko

Beginners - Odpolední svačina

mrkev, citron, zázvor

Beginners - Večeře

okurka, jablko, hruška, baby špenát

Nutriční hodnoty

Hodnocení produktu

Přidejte hodnocení

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Brno a okolí:
Juice vám budou doručené čerstvé, uchovávejte je v lednici do 4°C a spotřebujte do 24 hodin. V případě, že máte juice na více dnů (např. očista), je nutné je uchovávat v mrazáku nad -18°C.

Zbytek ČR:
Juice vám dorazí zamražené. Po přijetí je nutné je co nejdříve umístit do mrazničky a vytahovat dle potřeby.
Po rozmražení je juice určen k okamžité konzumaci. Před otevřením šťávu protřepejte. Dopravu zprostředkovává společnost Gibon Delivery. Objednávky expedujeme do tří pracovních dnů od objednání.

Víme, že naše tělo se čistí samo, ovšem stojí za to mu pomoci a to ideálně přírodní cestou. Dbejte o své psychické a fyzické zdraví a dopřejte svému tělu krátkodobý odpočinek od klasické stravy. Šťávový restart je primárně pomocník pro nastartování zdravějšího životního stylu a je pouze na Vás zda-li do očisty skočíte po hlavě a budete pít pouze šťávy nebo si ke šťávám zakousnete lehký salát. Šťávový restart je ideální pro ty, kteří chtějí vyzkoušet zdravější stravovací směr, který je založený převážně na doplňování pitného režimu. Mojoo juice nabízí skvělé řešení. Kromě důležité hydratace poskytují vitamíny a prospěšné enzymy a další látky, které Vám pomohou s podporou metabolismu a vylučování škodlivin z organismu.
Mojoo šťávy jsou juice pouze z ovoce a zeleniny. Veškeré juice lisujeme, to znamená že v nich naleznete více vitamínů a živých enzymů oproti klasickému odšťavňování. Navíc naše šťávy nejsou jakkoliv upravovány - nepasterizujeme ani nepaskalizujeme. Mojoo šťávy jsou čerstvé, tak jak podle nás mají být. Pro představu každá láhev obsahuje přibližně 1,5kg vylisovaného ovoce a zeleniny a to už je pořádná dávka vitamínů.
V prvním kroku si vyberete jaký šťávový restart chcete vyzkoušet (v nabídce máme restart pro začátečníky, pokročilé a zkušené). Na každý den Vám nachystáme 5 lahviček o celkovém objemu 2,5l (s obsahem přibližně 1092 kcal / den). Kombinace šťáv jsou každý den stejné a všechny šťávy obdržíte naráz! První šťávu nejlépe vypijte, když se ráno probudíte, a poslední zkuste vypít dvě hodiny před spaním. Šťávová očista má nahradit pevnou stravu, i když každý je jiný a měl by konzumovat jídlo, vodu a šťávu tak, jak potřebuje. Během restartu nesmíte zapomínat na hydrataci, takže pijte dostatečné množství vody.
Naše výrobky mají trvanlivost v lednici pouze 24 hodin, a tak jsme přemýšleli jak Vám doručit všechny šťávy naráz. Mražení je za nás nepřirozenější možnost uchování vitamínů a živých enzymů v juice. Po Brně vám všechny šťávy doručíme čerstvé, juice co vypijete v den doručení, stačí uchovávat v lednici, ostatní juice musí co nejdříve do mrazáku. Juice mimo Brno doručujeme mražené. Trvanlivost v mrazničce je 3 měsíce.
Po Brně vám všechny šťávy doručíme čerstvé. Šťávy, které vypijete v den doručení stačí uchovávat v lednici při teplotě 4°C a spotřebovat do 24 hodin od doručení (platí pouze pro Brno a okolí), ostatní šťávy musíte přemístit co nejdříve do mrazáku. Juice mimo Brno a okolí doručujeme mražené. Trvanlivost v mrazničce je 3 měsíce.
Smyslem Mojoo restartu je nastartovat zdravější životní styl, příležitost obnovit lepší stravovací návyky, zdravěji a pravidelně se stravovat a vynechat každodenní stres, eliminovat různé zlozvyky (nepravidelné a rychlé stravování, alkohol). Během očisty (záleží jen na Vás kolik dní si zvolíte 1, 3, 4 nebo 5 dní) byste se měli soustředit zejména na sebe, Vaše tělo a mysl. Důležité je odprostit se od všech zlozvyků, stresu a začít žít zdravěji. Mojoo restart může sloužit jako menší začátek. Šťávy, které naleznete v restartu jsou čerstvé, lisované ze zeleniny a ovoce. Naše produkty nejsou pasterizované ani paskalizované, zůstává v nich více vitamínů a enzymů. Do svého těla dostanete více vitamínů a minerálů pro vaše celkové zdraví.
Rozhodně NE! Očista není léčebný proces a nenahrazuje lékařskou péči. Pokud užíváte jakékoliv léky, poraďte se před zahájením očisty vždy se svým lékařem.
Během restartu nedoporučujeme fyzicky ani psychicky náročné aktivity. Samozřejmě máme klienty, kteří nadále aktivně vykonávají své tréninky, ovšem každý jsme zcela jiný. Neznamená, že pokud se někdo cítí během očisty plný energie, že musí všichni. Doporučujeme poslouchat hlavně své tělo, a zařídit si spíše méně náročný program, abyste nebyli zbytečně negativně překvapení.
Pocity během restartu jsou zcela individuální. Někdo se cítí být plný energie, nemá pocit hladu a je celkově spokojený. Naopak jsou i lidé, kteří jsou unavení, nemají energii a navíc trpí bolestí hlavy. Odvíjí se vše od toho, v jakém stavu je Váš organismus, pokud opravdu nedbáte na svoji životosprávu nebude pro Vás restart na poprvé jednoduchý a možná ani příjemný, budete se cítit vyčerpaní.
Restart primárně neslouží ke snížení váhy ani jako dieta. Šťávy obsažené v restartu jsou vyrobené pouze z ovoce a zeleniny, sladká chuť nekterých kombinací může zahnat chuť na sladkosti a nezdravé pochutiny. Šťávy mají sloužit jako hnací motor pro zdravý metabolismus.
Ano! Kromě šťáv musíte pít dostatečné množství vody, abyste zůstali hydratovaní.
Během restartu nedoporučujeme konzumovat kofein (vhodnější alternativou jsou bylinkové čaje), ale chápeme, že káva může být součástí vaší každodenní rutiny. Pokud byste chtěli během očisty ponechat kávu jako součást své každodenní rutiny, je to v pořádku.
Vždy čerstvé

Ovoce a zeleninu nakupujeme každý den, snažíme se vybírat lokální a sezónní suroviny abychom co nejvíce snížili naši ekologickou stopou.

Trvanlivost

Produkty je nutné skladovat v lednici do 8°C a spotřebovat 24 hodin od doručení, popřípadě v mrazničce nad -16°C a spotřebovat do 3 měsíců.

Doručení

Doručení naším rozvozem po Brně a okolí probíhá mezi 07:30 - 10:30

Novinky sledujte na Instagramu