O nás

Naše provozovna v letech 2015 - 2017 na ulici Husitská

Počátek Mojoo

Náš příběh začal v roce 2015, kdy jsme hledali způsob jak dostat více čerstvých a zdravých produktů mezi lidi. Během naších cest po světě jsme si nemohli nevšimnout, že mezi zdravé a velmi oblíbené produkty patří lisované juice. Vlastní juice jsme začínali lisovat v malé prodejně na ulici Husitská v Královém poli. Po dobu čtyř let jsme fungovali jako malý fresh bar a postupně si budovali jméno nejenom jako fresh bar ale jako firma dovážející čerstvé juice po Brně a Praze. Postupem času bylo neudržitelné budovat pouze fresh bar, při hodnotách a kvalitě kterou jsme chtěli zachovat. V současné době disponujeme pouze výrobním prostorem na ulici Vídeňská, kde všechny zdravé juice lisujeme, balíme a rozvážíme dál. Snažíme se růst a dostat juice téměř po celé České republice. Tvoříme produkty, které jsou čerstvé, nepasterizujeme, nepaskalizujeme a nepřidáváme žádné sladidla ani konzervanty. Pravý juice má být z ovoce a zeleniny, žádný koncentrát. Milujeme co vytváříme už několik let a právě proto se lišíme!

Hodnoty a filozofie v Mojoo

Naším cílem je vyrábět kvalitní lisované šťávy vždy z čerstvého ovoce a zeleniny, žádné přidané cukry, konzervanty a jiné zbytečné látky. Snažíme se podporovat a inspirovat k celoživotní cestě za zdravějším životním stylem, zejména kvalitně a chutně. V Mojoo si myslíme, že si každý zaslouží užívat si to nejlepší z toho, co příroda nabízí, a proto se zaměřujeme na to, ať jsou lisované šťávy více přístupnější.

Ingredience jsou základ

Pokud chceme vyrábět kvalitní juice, musíme vybírat kvalitní suroviny. V České republice je poměrně náročné vybírat suroviny, nemůžeme odebírat pouze od lokálních dodavatelů (například exotické ovoce). Samozřejmě pokud máme možnost vždy volíme suroviny vypěstované u nás. Dalším prvkem je čerstvost, každý den nakupujeme nové ovoce a zeleninu. Do lisovaných šťáv nepřidáváme prášky raději zvolíme čerstvý kořen zázvoru nebo kurkumy, chuť je tak výraznější a rozhodně kvalitnější.

Ovoce a zeleninu objednáváme až po uzavření objednávek na další den.
Snažíme se vybírat to nejzralejší ovoce a zeleninu, abychom docílili té nejlepší chuti.
A pozor, 11/10 zákazníků říká, že náš pomerančový juice se dá pít i bez vodky!

Chuť

Je v Mojoo dalším důležitým prvkem. Může se zdát samozřejmé, ale myslíme si, že zdravé šťávy mají chutnat! V nabídce proto máme širokou škálu surovin, ze kterých lisujeme šťávy. Aktuálně nabízíme mnoho stálých lisovaných juice z ovoce a zeleniny, limitované sezónní juice, očistné programy a zvýhodněné sety.

Vždy čerstvé

Ovoce a zeleninu nakupujeme každý den, snažíme se vybírat lokální a sezónní suroviny abychom co nejvíce snížili naši ekologickou stopou.

Trvanlivost

Produkty je nutné skladovat v lednici do 8°C a spotřebovat 24 hodin od doručení, popřípadě v mrazničce nad -16°C a spotřebovat do 3 měsíců.

Doručení

Doručení naším rozvozem po Brně a okolí probíhá mezi 07:30 - 10:30

Novinky sledujte na Instagramu