Lákavá greponella

Složení: grep, pomeranč, jablko, citron

  • 119 Kč

Hořký grep doplněný o sladké pomeranče a jablka. Tečku na závěr vytvoří kyselý citron. Ideální volba pro ty, kteří neví na co mají chuť!

Pokud chcete posilnit imunitu Lákavá Greponella je šťáva bohatá na vitamín C – velké množství vitamínu C obsahuje grep, pomeranč i jablko.

Ve šťávě najdete dále vitamin K, na který je opravdu bohatý grep. Z minerálních látek obsahuje především vápník, hořčík, draslík, železo nebo fosfor.

100% RAW - Bez paskalizace, pasterizace a přidaných cukrů.

Na 500ml juice se spotřebuje přes 1,25kg čerstvého ovoce nebo zeleniny. Každý juice je 500ml.

Šťávy po Brně doručujeme ČERSTVÉ ve vámi zvoleném datu.
Šťávy po zbytku ČR doručujeme MRAŽENÉ a odesíláme do 4 pracovních dnů.
Před objednáním si prosím přečtěte informace o doručení a skladování.

Nutriční hodnoty

Hodnocení produktu

Přidejte hodnocení

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Brno a okolí:
Juice vám budou doručené čerstvé, uchovávejte je v lednici do 4°C a spotřebujte do 24 hodin. V případě, že máte juice na více dnů (např. očista), je nutné je uchovávat v mrazáku nad -18°C.

Zbytek ČR:
Juice odesíláme zamražené v termoboxu na suchém ledu, při doručení mohou být juice lehce rozmražené, není to na závadu. Po přijetí je nutné je co nejdříve umístit do mrazničky a vytahovat dle potřeby.
Po rozmražení je juice určen k okamžité konzumaci. Před otevřením šťávu protřepejte. Dopravu zprostředkovává společnost Messenger. Objednávky expedujeme do tří pracovních dnů od objednání.

Juice jsou nápoje vyrobené lisováním z čerstvého ovoce a zeleniny. Veškeré ovoce a zeleninu nakupujeme každý den, snažíme se hledat kvalitní suroviny a často od vybraných lokálních dodavatelů. Juice jsou čerstvé a vyráběné v malém množství, proto pokaždé můžou chutnat zcela jinak skvěle.
Naše juice lisujeme z čerstvého ovoce a zeleniny. V lahvích nenajdete žádné přidané konzervanty, sladidla ani jiné látky. Lisované juice jsou ideálním způsobem jak do těla dostat více vitamínů. Navíc juice nejsou pasterizované ani paskalizované, v každé lahvi zůstává velké množství vitamínů, minerálů a živých enzymů.
Jednoduše chutnají skvěle, navíc naše juice jsou čerstvé bez přidaných látek a sladidel. Do svého těla doplníte chutnou formou mnoho prospěšných vitamínů, minerálů a živých enzymů. Mojoo juice jsou skvělou alternativou pokud chcete nahradit nezdravé slazené nápoje a zároveň zůstat svěží, soustředění a podpořit svůj imunitní systém. Pokud chcete vyzkoušet zdravější stravovací směr, který je založený převážně na doplňování pitného režimu, Mojoo juice nabízí skvělé řešení. Kromě důležité hydratace poskytují vitamíny a prospěšné enzymy a další látky, které Vám pomohou s podporou metabolismu a vylučování škodlivin z organismu.
Naše juice vyrábíme na základě Vaši objednávky, takže jsou čerstvé a nejsou nijak tepelně upravované. Důležité je naše produkty skladovat v lednici do 4°C a spotřebovat 24 hodin od doručení, popřípadě v mrazničce nad -16°C a spotřebovat do 3 měsíců.
Ne! Naše juice neobsahují žádné přidané cukry ani jiná sladidla.
Sediment je přirozený jev, který se vyskytuje ve šťávách. Doporučujeme šťávu protřepat před otevřením.
Vždy čerstvé

Ovoce a zeleninu nakupujeme každý den, snažíme se vybírat lokální a sezónní suroviny abychom co nejvíce snížili naši ekologickou stopou.

Trvanlivost

Produkty je nutné skladovat v lednici do 8°C a spotřebovat 24 hodin od doručení, popřípadě v mrazničce nad -16°C a spotřebovat do 3 měsíců.

Doručení

Doručení naším rozvozem po Brně a okolí probíhá mezi 07:30 - 10:30

Novinky sledujte na Instagramu