Balíček: Imunitní

Složení: Složení: Viz. láhve (prohlédněte v galerii)

  • 595 Kč

Imunitní balíček se skládá z pěti juice které jsou speciálně sestavené pro posílení imunity. Všechny šťávy jsou obohacené o citron, zázvor, kurkumu nebo ostrý kajenský pepř.

Vychutnejte si juice a zároveň doplňte vitamín C - suroviny obsažené v jednotlivých juice jsou velmi bohaté na vitamíny, zejména vitamín C.

100% RAW - Bez paskalizace, pasterizace a přidaných cukrů.

Na 500ml juice se spotřebuje přes 1,25kg čerstvého ovoce nebo zeleniny. Každý juice je 500ml.

Šťávy po Brně doručujeme ČERSTVÉ ve vámi zvoleném datu.
Šťávy po zbytku ČR doručujeme MRAŽENÉ a odesíláme do 3 pracovních dnů.
Před objednáním si prosím přečtěte informace o doručení a skladování.

Obsah setu

Imunity 01

pomeranč, citron, zázvor

Imunity 02

ananas, pomeranč, jablko, kajénský pepř

Imunity 03

grep, pomeranč, citron, zázvor

Imunity 04

pomeranč, mrkev, jablko, citron, zázvor, kurkuma

Imunity 05

jablko, mrkev, hruška, citron, zázvor

Nutriční hodnoty

Hodnocení produktu

Přidejte hodnocení

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Brno a okolí:
Juice vám budou doručené čerstvé, uchovávejte je v lednici do 4°C a spotřebujte do 24 hodin. V případě, že máte juice na více dnů (např. očista), je nutné je uchovávat v mrazáku nad -18°C.

Zbytek ČR:
Juice vám dorazí zamražené. Po přijetí je nutné je co nejdříve umístit do mrazničky a vytahovat dle potřeby.
Po rozmražení je juice určen k okamžité konzumaci. Před otevřením šťávu protřepejte. Dopravu zprostředkovává společnost Gibon Delivery. Objednávky expedujeme do tří pracovních dnů od objednání.

Juice je nápoj, který vyrábíme lisováním čerstvého ovoce a zeleniny. Veškeré suroviny (ovoce a zeleninu) nakupujeme každý den, snažíme se hledat kvalitní suroviny a nejlépe od vybraných lokálních dodavatelů. Juice jsou čerstvé a vyráběné v malém množství, proto pokaždé můžou chutnat zcela jinak skvěle.
Naše balíčky se skládají z pěti juice, které jsou vyrobené lisováním ovoce a zeleniny. Balíčky jsou cenově zvýhodněné a sestavené z kombinací, které v klasické nabídce většinou nenaleznete. Navíc některé kombinace šťáv jsou obohacené o speciální suroviny jako je kořen kurkumy, spirulina, kajenský pepř a mnoho dalších.
Naše juice vyrábíme na základě Vaši objednávky, takže jsou čerstvé a nejsou nijak tepelně upravované. Důležité je naše produkty skladovat v lednici do 4°C a spotřebovat 24 hodin od doručení, popřípadě v mrazničce nad -16°C a spotřebovat do 3 měsíců.
Naše juice lisujeme z čerstvého ovoce a zeleniny. V lahvích nenajdete žádné přidané konzervanty, sladidla ani jiné látky. Lisované juice jsou ideálním způsobem jak do těla dostat více vitamínů. Navíc juice nejsou pasterizované ani paskalizované, v každé lahvi zůstává velké množství vitamínů, minerálů a živých enzymů.
Ano, jelikož juice lisujeme a nijak tepelně neupravujeme (pasterizace) ani nestlačujeme tlakem (paskalizace), jsou juice raw produkt, který si zachovává velké množství vitamínů a živých enzymů. Naším největším imunitním orgánem jsou střeva, pokud máme v pořádku střeva, funguje správně i imunitní systém. Základem je zdravý životní styl a jídelníček s dostatkem zeleniny a vlákniny. Pomocí šťáv do těla dostanete rozsáhlé a chutné množství čerstvé zeleniny a ovoce.
Vždy čerstvé

Ovoce a zeleninu nakupujeme každý den, snažíme se vybírat lokální a sezónní suroviny abychom co nejvíce snížili naši ekologickou stopou.

Trvanlivost

Produkty je nutné skladovat v lednici do 8°C a spotřebovat 24 hodin od doručení, popřípadě v mrazničce nad -16°C a spotřebovat do 3 měsíců.

Doručení

Doručení naším rozvozem po Brně a okolí probíhá mezi 07:30 - 10:30

Novinky sledujte na Instagramu