Balíčky

Balíčky jsou set pěti lisovaných šťáv z ovoce a zeleniny pro každodenní doplnění energie! Vyzkoušejte cenově zvýhodněný set šťáv a ochutnejte jedinečné, sladké i ostré kombinace a souhru ovoce a zeleniny.

Balíček: Fresh & Fit

Balíček: Fresh & Fit

595 Kč
5x 500 ml

Balíček: Imunitní

Balíček: Imunitní

595 Kč
5x 500 ml

Nejčastější otázky

Juice je nápoj, který vyrábíme lisováním čerstvého ovoce a zeleniny. Veškeré suroviny (ovoce a zeleninu) nakupujeme každý den, snažíme se hledat kvalitní suroviny a nejlépe od vybraných lokálních dodavatelů. Juice jsou čerstvé a vyráběné v malém množství, proto pokaždé můžou chutnat zcela jinak skvěle.
Naše balíčky se skládají z pěti juice, které jsou vyrobené lisováním ovoce a zeleniny. Balíčky jsou cenově zvýhodněné a sestavené z kombinací, které v klasické nabídce většinou nenaleznete. Navíc některé kombinace šťáv jsou obohacené o speciální suroviny jako je kořen kurkumy, spirulina, kajenský pepř a mnoho dalších.
Naše juice vyrábíme na základě Vaši objednávky, takže jsou čerstvé a nejsou nijak tepelně upravované. Důležité je naše produkty skladovat v lednici do 4°C a spotřebovat 24 hodin od doručení, popřípadě v mrazničce nad -16°C a spotřebovat do 3 měsíců.
Naše juice lisujeme z čerstvého ovoce a zeleniny. V lahvích nenajdete žádné přidané konzervanty, sladidla ani jiné látky. Lisované juice jsou ideálním způsobem jak do těla dostat více vitamínů. Navíc juice nejsou pasterizované ani paskalizované, v každé lahvi zůstává velké množství vitamínů, minerálů a živých enzymů.
Ano, jelikož juice lisujeme a nijak tepelně neupravujeme (pasterizace) ani nestlačujeme tlakem (paskalizace), jsou juice raw produkt, který si zachovává velké množství vitamínů a živých enzymů. Naším největším imunitním orgánem jsou střeva, pokud máme v pořádku střeva, funguje správně i imunitní systém. Základem je zdravý životní styl a jídelníček s dostatkem zeleniny a vlákniny. Pomocí šťáv do těla dostanete rozsáhlé a chutné množství čerstvé zeleniny a ovoce.
Vždy čerstvé

Ovoce a zeleninu nakupujeme každý den, snažíme se vybírat lokální a sezónní suroviny abychom co nejvíce snížili naši ekologickou stopou.

Trvanlivost

Produkty je nutné skladovat v lednici do 8°C a spotřebovat 24 hodin od doručení, popřípadě v mrazničce nad -16°C a spotřebovat do 3 měsíců.

Doručení

Doručení naším rozvozem po Brně a okolí probíhá mezi 07:30 - 10:30

Novinky sledujte na Instagramu