Fresh Juice Mojoo

Šťávová očista

Pročisti si svoje tělo a užívej si pocit lehkosti! Každý den ti připravíme pět půlitrových super lahodných drinků, jen z ovoce a zeleniny, které ti přes den dodají šťávu a navíc jsou plné vitamínů a živých enzymů.

Na výrobu jednoho drinku padne víc než 1,5kg ovoce a zeleniny.
Denně tedy zkonzumuješ více jak 6kg ovoce a zeleniny v podobě šťáv, což má super účinky na pročištění těla a znovu nastartování metabolismu.

Šťávy lisujeme, takže je v nich o dost víc vitamínů než dostaneš kdekoliv jinde.
A jako malé plus ti očistu ještě každý den zadarmo dovezeme!

Šťávová očista ti také pomůže nastartovat zdravý životní styl, je pouze na tobě či do očisty skočíš po hlavě a budeš pít pouze šťávy, nebo si ke šťávám přidáš nějaký salát nebo raw stravu.

INFORMACE K OČISTĚ

Vyber si počet dní, který si myslíš že zvládneš a poté už se stačí jenom těšit. Očista není jenom pomocník pro tvoje zdraví, na pár dní ti vypadne z hlavy starost co jíst a kupovat.

Dodání si vyber podle chuti, každý den se k nám můžeš zastavit na pokec a to ráno od 09:00 nebo jestli jsi ranní ptáče a snídáš dřív, šťávy si můžeš vyzvednout vždycky den dopředu mezi 14:00 a 15:00. Šťávy ti taky můžeme každý den zadarmo dovézt, ráno vozíme od 08:30 do 10:30 a potom odpoledne mezi 14:30 - 17:00. Při objednávce očisty od pondělí s dopravou nebo osobním odběrem předem - prvních 5 šťáv odbržíte v pondělí ráno.

K očistě ti pošleme manuál ve kterém najdeš co budeš pít a co u očisty čekat.

CENÍK OČISTY

1 DEN
5x 500ml šťáv za 399 Kč
--
5x 700ml šťáv za 560 Kč

3 DNY
15x 500ml šťáv za 1 199 Kč
--
15x 700ml šťáv za 1 680 Kč

4 DNY
20x 500ml šťáv za 1 599 Kč
--
20x 700ml šťáv za 2 240 Kč

5 DNÍ
25x 500ml šťáv za 1 999 Kč
--
25x 700ml šťáv za 2 800 Kč

OVOCE, ZELENINA A SUPERPOTRAVINY V OČISTĚ

Neboj, jestli něco z toho opravdu nezvládáš, napiš nám to do poznámky u objednávky, nějak to vymyslíme.

Ananas

Citron

Chia

Grep

Jablko

Ječmen

Kiwi

Mrkev

Okurka

Pomeranč

Řepa

Špenát

Zázvor

Jak se budu při očistě cítit?

Každý očistu prožívá individuálně. Záleží hlavně na Tvém aktuálním stravovacím stylu. Někdo si očistu užívá plnými doušky, bez jakýchkoliv obtíží, někdo pociťuje první den bolest hlavy, únavu či zhoršení pleti. Ale vůbec se toho nemusíš bát, vše brzy odezní a budeš se cítít skvěle!

Pokud se nebudeš cítit úplně oukej, znamená to, že tvoje tělo se právě začíná čistit. Při bolestech hlavy doporučujeme dát si skleničku vody například s citronem nebo zelený čaj a užít si trochu čerstvého vzduchu.

Budu u očisty unavený/á? A mohu sportovat?

S únavou se setkalo pouze malé procento našich zákazníků, jelikož v průběhu očisty tvé tělo nemusí trávit jídlo a dostáváš do sebe hodně vitamínů budeš mít energie přebytek.

Nicméně by ses měl/a vyhnout náročným pracím, při očistě bys měl/a být spíše v klidovém režimu a v žádném případě nedoporučujeme náročné sportovní aktivity.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ